Agenda

Disclaimer :

  • De agenda is samengesteld aan de hand van uitnodigingen van organiserende verenigingen en eventuele andere bronnen. De uiterste zorgvuldigheid is betracht om de gegevens zo correct,compleet en accuraat mogelijk te publiceren.
  • Desalniettemin kunnen geen rechten en / of plichten ontleend worden aan opgenomen gegevens.
  • Het dient aanbeveling altijd contact op te nemen met de contactpersonen zoals opgenomen in het overzicht.

    Activiteitenkalender 2019.

    Datum
    Wedstrijdvorm
    Organisatie
    Plaats
    Naam Secretariaat
    Email
    27 April 2019
    CTA
    Bloemendagen Limmen
    Limmen
    Mevr. José Baltus.
    info@loonbedrijfbaltus.nl
    28 April 2019
    Tour ‘d Classique
    Dhr. en Mevr. Lockefeer.
    Eede
    Dhr. Bert Lockefeer.
    bert@lockefeer.nl
    4 Mei 2019
    CTA
    Vechtdalkoetsiers
    Ommen
    Mevr. Carla Masselink.
    omommen@hotmail.nl
    2 juni 2019
    CTA
    De Koets ’n Keerls
    Losser
    Mevr. Brigitte Pouwels
    lenbpouwels@hetnet.nl
    26 Mei 2019
    Rit
    Museum Nienoord
    Leek
    Secretariaat Nienoord
    secretariaat@museumnienoord.nl
    9 juni 2019
    CTA
    St. Servatius
    Valkenswaard
    Mevr. Henja Wassink
    henja@onsmail.nl
    23 juni 2019
    CIAT
    Achter ’t Peerd
    Eefde
    Mevr. Dirrie Elders
    ctaplusatp@gmail.com
    30 juni 2019
    Rit
    Almelose Ruiterdagen
    Almelo
    Dhr. Eddie Schoneveld
    schoneveld@almelose-ruiterdagen.nl
    6 & 7 juli 2019
    CIAT
    RIJO Stables
    Weert
    Mevr. Jolanda Rutjens.
    r.rutjens@hetnet.nl
    6 Juli 2019
    CTA
    Wapenvelds Gerij
    Wapenveld
    Dhr. Henrico Bouw.
    henrico@4kantemeter.nl
    13 Juli 2019
    CTA
    Kar ga Door
    Zuidwolde
    Dhr. Henk Tichelaar.
    info@kargadoorzuidwolde.nl
    20 Juli 2019
    Rit
    Menvereniging HARP
    Hardenberg
    Mevr. Ina Nijeboer
    secretariaatmenverenigingharp@kpnmail.nl
    11 Augustus 2019
    CTA
    Kastelenrit Vorden
    Vorden
    Mevr. Willie Bogers.
    info@indereepn.nl
    24 augustus 2019
    Nachtrit
    Achter ’t Peerd
    Zutphen
    Mevr. Dirrie Elders
    elders.dirrie@gmail.com
    31 Augustus 2019
    Rit
    Stichting Fraylema Koetsentocht
    Slochteren
    Dhr. Roel de Vries.
    r.de.vries96@kpnplanet.nl
    14 September 2019
    NK
    De Koets ‘n Keerls
    Diepenheim
    Mevr. Brigitte Pouwels.
    lenbpouwels@hetnet.nl
    28 September 2019
    CTA
    Werfhorstruiters
    Elburg
    Dhr. Marten van Wijhe.
    koetsentochtelburg@gmail.com

  • Klik HIER om de kalender te downloaden.

  • Klik HIER om de kalender van overige evenementen in het buitenland te downloaden.
  • Wilt u uw evenement ook in deze kalender opgenomen hebben? klik HIER
  • Kalenders van zusterverenigingen uit de omringende landen.

      BDA

      België

        DTV

        Duitsland

          AIAT

          Frankrijk